4 серпня у м. Очаків стартують фінали на призи клубу «Золотий колосок» серед команд юнаків та дівчат «Пам’яті бійців 73-го морського центру сил спеціальних операцій»

З 4 по 14 серпня у м. Очаків Миколаївської області відбудуться фінали з футболу на призи клубу «Золотий колосок» серед команд юнаків (2002-2003, 2004-2005, 2006-2007 рр. н.) та дівчат (2002-2003, 2004-2005 рр. н.) «Пам’яті бійців 73-го морського центру сил спеціальних операцій». Організатор змагань громадська організація «Всеукраїнська асоціація сільського футболу України».

Регламент змагань

І. Мета та завдання:

Вшанування пам’яті бійців 73-го морського центру сил спеціальних операцій;

Реалізації програми розвитку дитячо-юнацького футболу «Погляд у майбутнє»;

Покращення здоров’я дітей і підлітків;

Популяризація і розвиток футболу в сільській місцевості.

ІІ. Керівництво підготовкою та проведенням змагань:

Загальне керівництво організацією, підготовкою і проведенням змагань здійснює Всеукраїнська асоціація сільського футболу України при підтримці голови державної адміністрації Миколаївської області, Фонду «Позивний «Горинич» міської ради Очакова, Очаківської міської адміністрації, Миколаївської обласної федерації футболу, Миколаївської міської федерації футболу та Асоціації студентського футболу України. Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію.

ІІІ. Учасники та умови проведення змагань:

В змаганнях беруть участь юнаки 2002-2003, 2004-2005, 2006-2007 рр. н. та дівчата 2002-2003, 2004-2005 рр. н. ФК, КФК: збірні сільських та селищних рад, обласних організацій ГО ВАСФ України.

Склад команд — 14 гравців + 1 тренер-представник. Безпосередньо у грі бере участь 8 гравців  (1 воротар та 7 польових гравців) — юнаки та дівчата 2002-2003, 2004-2005 рр. н.  Команди юнаків 2006-2007 рр. н. — у грі бере участь 9 гравців (1 воротар та 8 польових гравців). Змагання проводяться за правилами гри  клуба «Шкіряний м’яч».

Кожна гра проходить в 2 тайми по 20 хвилин з 5-хвилинною перервою між ними.

У змаганнях ігри проводяться в групах за коловою системою в одне коло. Після групових змагань команди, що зайняли 1-2 місця в групі, проводять ігри за 1-4 місця по олімпійській системі.

Команди, що зайняли 3-4 місця в підгрупах, проводять стикові ігри. Якщо ці ігри закінчуються в нічию, то переможець визначається в пробитті (5) 9 метрових ударів.

Відповідальність за стан здоров’я учасників під час змагань несуть медичні установи за місцем проживання учасників, які дали дозвіл спортсменам для занять фізичною культурою і спортом та участі у змаганнях, а також організації, які направляють команди на змагання.

Офіційні представники команд несуть повну персональну відповідальність за безпеку та поведінку учасників, достовірність заявок.

ІV. Визначення переможців:

Місця в фінальних групових змаганнях визначаються за найбільшою кількістю набраних очок у всіх зустрічах (перемога — 3 очка, нічия — 1 очко, поразка — 0 очок). Якщо у двох і більше команд однакова кількість очок, переможець визначається за найкращим показником в особистих зустрічах з конкурентами:

— кількість очок;

— різниця забитих і пропущених м’ячів;

— більша кількість забитих м’ячів.

Якщо ці показники рівні, то переможець визначається:

кількість перемог у всіх зустрічах;

— краща різниця забитих і пропущених м’ячів у всіх зустрічах;

— найбільша кількість забитих м’ячів у всіх зустрічах;

— за абсолютної рівності цих показників місце команд визначає жереб.

V. Нагородження:

Команда, яка зайняла перше місце  нагороджується кубком, вимпелом, дипломом  ВАСФ України. Футболісти та  тренер команди нагороджуються медалями за перше місце. Команди, які зайняли 2-3 місця нагороджуються кубком, вимпелом, дипломами відповідних ступенів ВАСФ України. Футболісти та тренер команди нагороджуються медалями відповідних ступенів. Кращі футболісти фіналу ВАСФ України за амплуа — воротар, кращий гравець, нагороджуються подарунками  та дипломами ВАСФ  України.

VI. Фінансові витрати:

Фінансові витрати  команд-учасниць: проїзд, добові, харчування, проживання — за рахунок відряджуючих організацій. Витрати на проведення змагань: — за рахунок дольового внеску команд — 1000.00 грн.

VІI. Заявки:

Попередні заявки на участь в фінальних змаганнях подаються за 20 днів до початку змагань.  (067) 505-80-88 — Росторгуєв Володимир Васильович. Мандатній комісії необхідно надати: заявочні листи (два примірника) завірені головою ФК, КФК, або головою сільської ради, лікарем ЛФД, представником команди, свідоцтво про народження (оригінал).

Запись опубликована автором Вадим Серый в рубрике Турниры.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*