4 серпня визначиться формат чемпіонату України серед аматорів 2016-2017

4 серпня в Будинку футболу ФФУ відбудеться всеукраїнська нарада керівників та тренерів аматорських футбольних клубів, керівників Асоціації аматорського футболу України та Федерації футболу України.

Головною темою зустрічі стане остаточне визначення кількісного складу груп чемпіонату України сезону-2016-2017. Уже зараз, на підставі підтверджень про участь команд у чемпіонаті від регіональних федерацій футболу та безпосередньо від команд, ААФУ пропонує розглянути декілька проектів формування груп та висловити думку команд щодо запропонованого.

Слід зауважити, що це лише проекти, і вони можуть зазнати змін.

Проект чемпіонату № 1

Група 1

  1. ФК «Луцьк»
  2. «Ковель-Волинь» (Ковель Волинської обл.)
  3. ДЮСШ ФК «Львів»
  4. «Оскар» (Підгір’я Івано-Франківської обл.)
  5. «Нива» (Тернопіль)
  6. ФК «Чортків» (Тернопільська обл.)
  7. ФК «Малинськ» (Рівненська обл.)
  8. «Агробізнес» (Волочиськ Хмельницької обл.)
  9. «Случ» (Красилів Хмельницької обл.)

Група 2

  1. «Нива» (Теребовля Тернопільської обл.)
  2. «Случ» (Старокостянтинів Хмельницької обл.)
  3. «ОДЕК» (Оржів Рівненської обл.)
  4. МФК «Житомир»
  5. ФК «Вінниця»
  6. «Факел» (Липовець Вінницької обл.)
  7. «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка Київської обл.)
  8. «Єдність» (Плиски Чернігівської обл.)
  9. МФК «Первомайськ» (Миколаївська обл.)

Група 3

  1. «Інгулець-3» (Петрове Кіровоградської обл.)
  2. «Вікторія» (Миколаївка Сумської обл.)
  3. «Металіст» (Харків)
  4. «Авангард» (Харків)
  5. «Квадро» (Первомайський Харківської обл.)
  6. «Колос» (Зачепилівка Харківської обл.)
  7. ФК «Врадіївка» (Миколаївська обл.)
  8. «Колос» (Хлібодарівка Херсонської обл.)
  9. «Таврія-Скіф» (Роздол Запорізької обл.)

Проект чемпіонату № 2

Група 1

  1. ФК «Луцьк»
  2. «Ковель-Волинь» (Ковель Волинської обл.)
  3. ДЮСШ ФК «Львів»
  4. «Оскар» (Підгір’я Івано-Франківської обл.)
  5. «Нива» (Тернопіль)
  6. «Нива» (Теребовля Тернопільської обл.)
  7. ФК «Чортків» (Тернопільська обл.)
  8. ФК «Малинськ» (Рівненська обл.)
  9. «ОДЕК» (Оржів Рівненської обл.)
  10. «Случ» (Старокостянтинів Хмельницької обл.)
  11. «Агробізнес» (Волочиськ Хмельницької обл.)
  12. «Случ» (Красилів Хмельницької обл.)
  13. ФК «Вінниця»

Група 2

  1. МФК «Житомир»
  2. «Факел» (Липовець Вінницької обл.)
  3. «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка Київської обл.)
  4. «Єдність» (Плиски Чернігівської обл.)
  5. «Інгулець-3» (Петрове Кіровоградської обл.)
  6. «Вікторія» (Миколаївка Сумської обл.)
  7. «Авангард» (Харків)
  8. «Металіст» (Харків)
  9. «Квадро» (Первомайський Харківської обл.)
  10. «Колос» (Зачепилівка Харківської обл.)
  11. ФК «Врадіївка» (Миколаївська обл.)
  12. МФК «Первомайськ» (Миколаївська обл.)
  13. «Колос» (Хлібодарівка Херсонської обл.)
  14. «Таврія-Скіф» (Роздол Запорізької обл.)
Запись опубликована автором Вадим Серый в рубрике Новости.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*