Арбітри професійних змагань Миколаївської області успішно пройшли навчання

В період з 4 по 7 липня, в м. Києві відбувся навчально-тренувальний семінар для арбітрів та асистентів арбітрів професійних змагань. Під час семінару були розглянуті нові зміни Правил гри в футбол, які вже вступили в дію та переглянуто останні відео кліпи від YEFA / FIFA. Інструктори ФФУ ознайомили з останніми вимогами до ігрових епізодів за минулий сезон.

Під час семінару, всі учасники складали іспит з теоретичної частини (12 питань по Правилам гри) та відео тест (20 кліпів )

В останній день, на бігових доріжках НСК «Олімпійський» була здача фізичного тесту. Арбітри мали пробігти 6 відрізків по 40 метрів, а потом ФИФА  тест 40 відрізків по 75 метрів. Асистенти арбітра здавали новий тест СODA, потім 5 відрізків по 30 метрів та ФИФА  тест.

Всі представники від комітету арбітрів Миколаївської області добре склали іспити.

З цього сезону, лави професійних арбітрів, поповнила Ірина Голіяк — асистент арбітра змагань U19.

Також до складу входять Міланич Володимир — арбітр Першої ліги, Мамчур Віктор — арбітр Другої ліги, Мамчур Євгеній — арбітр  змагань U19.

Єдиний представник найвищої ліги є Єремєєв Андрій — асистент арбітра Прем’єр ліги, який в даний період також проходить навчальний семінар в м. Києві.

А вже по закінченню семінарів арбітрів, свої знання будуть підвищувати наші спостерігачі за арбітражем, Возняк Сергій — спостерігач арбітражу Першої ліги та Морозов Сергій — спостерігач арбітражу  Другої ліги.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*