Чемпіонат Миколаївської області. Перший етап. Група «Центр». 8-й тур. 17-18 червня

«Ольгопіль» (Єланецький р-н«Сокіл» (Вознесенськ) — 2:1. Cтадіон «Колос». 18 градусів. 100 глядачів.

Арбітри: О. Балакін, О. Антонов, А. Щирський. Спостерігач арбітражу: Л. Малий (усі — Миколаїв).

Голи: Ерьомов (27), В. Ткаченко (43) — Гончаренко (40).

Попередження: Шевченко («Сокіл», 56).

Вилучення: Ковальський («Сокіл», 90+2).

***

«Аграрник» (Широколанівка) — «Вікторія» (Єланець) — 5:2. Стадіон «Колос». 23 градуса. 100 глядачів.

Арбітри: Є. Мамчур (Миколаїв), М. Коробань (Вознесенськ), О. Антонов. Спостерігач арбітражу: М. Герасименко (обидва — Миколаїв).

Голи: Галстян (17), А. Ткаченко (23, 38), Волощукевич (31 — пен.), Кулін (41) — Приходько (51), Думяк (66).

Попередження: Волощукевич (14), Іванов (63), Шаповалов (80) — Коханенко (30), Думяк (60).

Господарі поля, які забили в першому таймі п’ять м’ячів, забезпечили собі перемогу, і після перерви дозволили супернику скоротити різницю в рахунку.