Дисквалифицированные футболисты в соревнованиях по футболу

 

(по состоянию на 08.10.2016)

Фамилия,Имя Команда Дата вынесения Кол-во игр Осталось пропустить
Кощеев Олег Судостроитель 15.09 – Кр.К+++ Дисквалификация Исполком ФФГН
Халиди Антон Лески 2.10 – Кр.К 1+1усл 1 (9.10)
Мамчур Андрей Бастион 30.09 – Кр.К + оскорбления арб. 3+2 усл 3 игры
Лебеденко Владимир ЛИЯ 30.09 – Кр.К 2+1усл 2 игры
Россошинский Иван Таврия 30.09 – Кр.К 1+1усл 1 (8.10)

Выписка с Регламента:

Стаття 33. Облік дисциплінарних санкцій, застосованих арбітром

  1. У разі застосування арбітром дисциплінарних санкцій в вигляді жовтих карток отриманих футболістом у матчах різних змагань ( чемпіонату та кубку) їх облік ведеться окремо.
  2. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік карток, отриманих футболістами, і несе за це відповідальність.
  3. Дві жовті картки, отримані в одному матчі, прирівнюються до вилучення. У такому випадку футболіст підлягає відстороненню на один матч без рішення Комітету, раніше отримані попередження не анулюються. Відсторонення відбувається у змаганнях, в яких була отримана червона картка, без рішення КДК.
  4. За червону картку, отриману за фол «останньої надії», футболіст підлягає відстороненню на один матч. Відсторонення відбувається у змаганнях, в яких була отримана червона картка, без рішення КДК.
  5. Футболіст підлягає відстороненню на один матч за кожні 4 жовті картки (тількиВища та Перша ліга). Відсторонення здійснюється автоматично без рішення КДК.
  6. Футболіст, який отримав червону картку, не має права брати участь в офіційних матчах до рішення КДК та закінчення терміну його відсторонення. Термін дії відсторонення футболіста від участі в матчах розпочинається з моменту вилучення футболіста з поля. Не залежно від того, в якому змаганні футболіст отримав червону картку, він не приймає участь в тій кількості офіційних матчів, яку визначить КДК.
  7. Футболіст, який не отримав червону картку, але здійснив порушення, що не відображено в Рапорті арбітра, має право брати участь у матчах до рішення КДК.
  8. Не проведений з будь-якої причини матч Чемпіонату, Кубку або Суперкубку не враховується в кількість матчів, які футболіст повинен пропустити у зв’язку з відстороненням від участі в матчах.
  9. Якщо кількість матчів, на які було відсторонено футболіста, перевищує кількість матчів, які залишилися у поточному сезоні, то відповідна кількість матчів, в яких футболіст не має права брати участі, переноситься на наступний змагальний сезон.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*