Дитячо-юнацька футбольна ліга України, 10-й тур. ВІДЕО. ДАЛІ БУДЕ

Вища ліга, 3-я група, 4 листопада

U-14

ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) — «Торпедо»-ВУФК (Миколаїв) — 0:0.

Арбітри: Д. Павлов (Харків). В. Тенах (Полтава), Д. Руденко (Полтавська обл.). Спостерігач арбітражу: О. Дробітько (Полтава).

 

ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) — СДЮСШОР «Миколаїв» — 1:0.

Арбітри: М. Душеіна (Херсон), О. Даніленко (Одеса), А. Бойко (Одеська обл.). Спостерігач арбітражу: О. Коваль (Одеса).

# Клуб І В Н П М’ячi Очки
1 «ДЮФШ» ФК Ворскла 10 7 2 1 16-8 23
2 ФК «Маріуполь» 10 7 2 1 21-3 23
3 «ДЮСШ-11» Чорноморець Одеса 10 6 3 1 19-3 21
4 «Інтер» Дніпро 10 5 3 2 11-6 18
5 «Азовсталь» Маріуполь 10 4 4 2 18-11 16
6 «Торпедо-ВУФК» Миколаїв 10 2 5 3 9-8 11
7 МФК «Кремінь» Кременчук 10 2 3 5 6-12 9
8 СДЮШОР Миколаїв Миколаїв 10 2 2 6 8-17 8
9 «Зірка» Кропивницький 10 2 0 8 8-25 6
10 «Арсенал» Харків 10 1 0 9 10-33 3

U-15

«Торпедо»-ВУФК (Миколаїв) — ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) — 1:0.

Арбітри: Г. Дьомін (Одеса), В. Рубін, А. Щирський. Спостерігач арбітражу: М. Зубрицький (усі — Миколаїв)

СДЮСШОР «Миколаїв» — ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) — 1:5.

Арбітри: В. Онищенко (Херсон), П. Кравченко, Л. Тараненко (обидва – Миколаївська обл.). Спостерігач арбітражу: І. Пономаренко (Миколаїв).

Голи: Кабицький (61) — Кілик (9, 24, 52), Дєміцун (31), Ісаков (46).

# Клуб І В Н П М’ячi Очки
1 «ДЮСШ-11» Чорноморець Одеса 10 10 0 0 27-7 30
2 «ДЮФШ» ФК Ворскла 10 5 2 3 18-8 17
3 «Торпедо-ВУФК» Миколаїв 10 5 2 3 11-11 17
4 МФК «Кремінь» Кременчук 10 4 3 3 21-14 15
5 «Азовсталь» Маріуполь 10 4 3 3 12-12 15
6 ФК «Маріуполь» 10 4 1 5 12-13 13
7 «Інтер» Дніпро 10 2 4 4 13-15 10
8 «Зірка» Кропивницький 10 2 1 7 11-23 7
9 СДЮШОР Миколаїв Миколаїв 10 1 4 5 11-19 7
10 «Арсенал» Харків 10 1 4 5 3-17 7

 

U-16

ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) — «Торпедо»-ВУФК (Миколаїв) — 1:1.

Арбітри: Д. Павлов (Харків). В. Тенах (Полтава), Д. Руденко (Полтавська обл.). Спостерігач арбітражу: О. Дробітько (Полтава).

 

ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) — СДЮСШОР «Миколаїв» — 9:0.

Арбітри: М. Душеіна (Херсон), О. Даніленко (Одеса), А. Бойко (Одеська обл.). Спостерігач арбітражу: О. Коваль (Одеса).

# Клуб І В Н П М’ячi Очки
1 «Торпедо-ВУФК» Миколаїв 10 6 3 1 13-6 21
2 «ДЮФШ» ФК Ворскла 10 6 3 1 21-6 21
3 «Зірка» Кропивницький 10 6 3 1 25-9 21
4 ФК «Маріуполь» 10 6 1 3 16-7 19
5 «ДЮСШ-11» Чорноморець Одеса 10 5 1 4 27-9 16
6 «Азовсталь» Маріуполь 10 3 2 5 13-19 11
7 МФК «Кремінь» Кременчук 10 3 2 5 7-13 11
8 «Арсенал» Харків 10 3 1 6 13-20 10
9 «Інтер» Дніпро 10 2 0 8 6-20 6
10 СДЮШОР Миколаїв Миколаїв 10 1 2 7 4-36 5

 

U-17

«Торпедо»-ВУФК (Миколаїв) — ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) — 2:1.

Арбітри: Г. Дьомін (Одеса), В. Рубін, А. Щирський. Спостерігач арбітражу: М. Зубрицький (усі — Миколаїв).

СДЮСШОР «Миколаїв» — ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) — 0:1.

Арбітри: В. Онищенко (Херсон), П. Кравченко, Л. Тараненко (обидва – Миколаївська обл.). Спостерігач арбітражу: І. Пономаренко (Миколаїв).

Гол: Войников (11).

# Клуб І В Н П М’ячi Очки
1 «ДЮФШ» ФК Ворскла 10 6 2 2 23-12 20
2 МФК «Кремінь» Кременчук 10 6 1 3 18-9 19
3 «Зірка» Кропивницький 10 5 2 3 21-17 17
4 «Торпедо-ВУФК» Миколаїв 10 5 1 4 11-11 16
5 «ДЮСШ-11» Чорноморець Одеса 10 5 1 4 15-14 16
6 «Арсенал» Харків 10 4 1 5 16-28 13
7 ФК «Маріуполь» 10 3 4 3 16-11 13
8 «Інтер» Дніпро 10 2 4 4 15-15 10
9 «Азовсталь» Маріуполь 10 2 3 5 21-26 9
10 СДЮШОР Миколаїв Миколаїв 10 2 1 7 11-24 7

 

Перша ліга, 6-я група, 5 листопада

U-15

ДЮСШ-5 «Динамо» (Миколаїв) — ДЮСШ (Овідіополь Одеської обл.) — 0:0.

Арбітри: В. Матвєєв (Херсон), П. Кравченко, Л. Тараненко (обидва — Миколаївська обл.). Спостерігач арбітражу: П. Винарський (Миколаїв).

 

«Юність-Умань» (Черкаська обл.) — ДЮСШ-3 (Миколаїв) — 1:1.

Арбітри: М. Синицький (Київ). С.Труба, (Черкаська обл.), О. Коливай (Черкаси). Спостерігач арбітражу: Залозний В.В. (Черкаська обл.).

# Клуб І В Н П М’ячi Очки
1 «Освіта» Херсон 10 9 1 0 33-5 28
2 «ДЮФК» Чорноморець Одеса 11 7 1 3 24-12 22
3 «ДЮФК» Атлетик Одеса 10 6 3 1 23-6 21
4 «ФСК» Іллічівець 11 6 2 3 19-12 20
5 ФК «Одеса» Одеса 10 6 0 4 16-9 18
6 «Кристал» Херсон 10 4 0 6 16-20 12
7 «ДЮСШ-3» Миколаїв 10 2 2 6 8-28 8
8 ДЮСШ Овідіополь 10 2 1 7 7-16 7
9 «Юність-Умань» Умань 10 1 2 7 9-34 5
10 «ДЮСШ-5» Динамо Миколаїв 10 0 4 6 4-17 4

U-17

ДЮСШ-5 «Динамо» (Миколаїв) — ДЮСШ (Овідіополь Одеської обл.) — 3:0.

Арбітри: В. Матвєєв (Херсон), П. Кравченко, Л. Тараненко (обидва — Миколаївська обл.). Спостерігач арбітражу: П. Винарський (Миколаїв).

Голи: Толгаренко (44, 51), Ковалевич (80+2).

 

«Юність-Умань» (Черкаська обл.) — ДЮСШ-3 (Миколаїв) — 2:1.

Арбітри: М. Синицький (Київ). С.Труба, (Черкаська обл.), О. Коливай (Черкаси). Спостерігач арбітражу: Залозний В.В. (Черкаська обл.).

# Клуб І В Н П М’ячi Очки
1 ФК «Одеса» Одеса 10 10 0 0 28-2 30
2 «ДЮСШ-3» Миколаїв 10 7 1 2 23-7 22
3 «Юність-Умань» Умань 10 7 1 2 18-10 22
4 «Кристал» Херсон 10 4 5 1 16-8 17
5 ДЮСШ Овідіополь 10 3 2 5 16-19 11
6 «ФСК» Іллічівець 11 3 2 6 10-20 11
7 «ДЮФК» Чорноморець Одеса 11 3 2 6 8-17 11
8 «ДЮСШ-5» Динамо Миколаїв 10 2 2 6 9-20 8
9 «Освіта» Херсон 10 1 4 5 11-20 7
10 «ДЮФК» Атлетик Одеса 10 0 3 7 4-20 3
Запись опубликована автором Вадим Серый в рубрике Турниры.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*