Дитячо-юнацька футбольна ліга України, 7-й тур. ВИДЕО

Вища ліга, 3-я група, 21 жовтня

U-14

ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) — «Торпедо»-ВУФК (Миколаїв) — 2:0.

Арбітри: В. Онищенко (Херсон), Б. Чорний (Одеська обл.), Є. Дерев’янко (Кривий Ріг). Спостерігач арбітражу: О. Маньковський (Одеса).

 

СДЮСШОР «Миколаїв» — «Інтер» (Дніпро) — 0:1.

Арбітри: Г. Дьомін, А. Коротков, О. Даніленко (усі — Одеса). Спостерігач арбітражу: О. Кириченко (Херсон).

# Клуб І В Н П М’ячi Очки
1 «ДЮФШ» ФК Ворскла 7 6 0 1 13-7 18
2 ФК «Маріуполь» 7 5 1 1 18-3 16
3 «ДЮСШ-11» Чорноморець Одеса 7 4 2 1 11-3 14
4 «Інтер» Дніпро 7 4 2 1 10-5 14
5 «Азовсталь» Маріуполь 7 2 3 2 12-10 9
6 «Торпедо-ВУФК» Миколаїв 7 2 3 2 9-7 9
7 МФК «Кремінь» Кременчук 7 2 3 2 6-7 9
8 СДЮШОР Миколаїв Миколаїв 7 1 2 4 5-11 5
9 «Арсенал» Харків 7 1 0 6 8-21 3
10 «Зірка» Кропивницький 7 0 0 7 6-24 0

 

U-15

«Торпедо»-ВУФК (Миколаїв) — ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) — 0:2.

Арбітри: І. Макаренко (Херсон), В. Рубін (Миколаїв), П. Кравченко (Миколаївська обл.). Спостерігач арбітражу: М. Зубрицький.

 

ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) — СДЮСШОР «Миколаїв» — 1:1.

Арбітри: В. Тагамлик (Донецька обл.), С. Єрохов (Полтава), Д. Руденко (Полтавська обл.). Спостерігач арбітражу: О. Єрмакова (Полтава).

# Клуб І В Н П М’ячi Очки
1 «ДЮСШ-11» Чорноморець Одеса 7 7 0 0 15-5 21
2 «Азовсталь» Маріуполь 7 4 2 1 11-5 14
3 «ДЮФШ» ФК Ворскла 7 4 1 2 14-5 13
4 МФК «Кремінь» Кременчук 7 2 2 3 13-11 8
5 «Торпедо-ВУФК» Миколаїв 7 2 2 3 6-11 8
6 «Зірка» Кропивницький 7 2 1 4 9-14 7
7 ФК «Маріуполь» 7 2 1 4 6-10 7
8 «Інтер» Дніпро 7 1 4 2 7-8 7
9 «Арсенал» Харків 7 1 4 2 2-9 7
10 СДЮШОР Миколаїв Миколаїв 7 0 3 4 8-13 3

 

U-16

ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) — «Торпедо»-ВУФК (Миколаїв) — 4:1.

Арбітри: В. Онищенко (Херсон), Б. Чорний (Одеська обл.), Є. Дерев’янко (Кривий Ріг). Спостерігач арбітражу: О. Маньковський (Одеса).

 

СДЮСШОР «Миколаїв» — «Інтер» (Дніпро) — 1:0.

Арбітри: Г. Дьомін, А. Коротков, О. Даніленко (усі — Одеса). Спостерігач арбітражу: О. Кириченко (Херсон).

# Клуб І В Н П М’ячi Очки
1 «Зірка» Кропивницький 7 5 2 0 21-6 17
2 «ДЮФШ» ФК Ворскла 7 4 2 1 14-5 14
3 «Торпедо-ВУФК» Миколаїв 7 4 2 1 10-5 14
4 ФК «Маріуполь» 7 4 1 2 12-5 13
5 «ДЮСШ-11» Чорноморець Одеса 7 3 1 3 16-8 10
6 МФК «Кремінь» Кременчук 7 3 1 3 5-5 10
7 «Азовсталь» Маріуполь 7 2 1 4 8-14 7
8 «Арсенал» Харків 7 2 1 4 8-15 7
9 СДЮШОР Миколаїв Миколаїв 7 1 1 5 1-21 4
10 «Інтер» Дніпро 7 1 0 6 4-15 3

 

U-17

«Торпедо»-ВУФК (Миколаїв) — ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) — 3:0.

Арбітри: І. Макаренко (Херсон), В. Рубін (Миколаїв), П. Кравченко (Миколаївська обл.). Спостерігач арбітражу: М. Зубрицький.

 

ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) — СДЮСШОР «Миколаїв» — 3:1.

Арбітри: В. Тагамлик (Донецька обл.), С. Єрохов (Полтава), Д. Руденко (Полтавська обл.). Спостерігач арбітражу: О. Єрмакова (Полтава).

# Клуб І В Н П М’ячi Очки
1 МФК «Кремінь» Кременчук 7 5 1 1 13-3 16
2 «ДЮФШ» ФК Ворскла 7 4 2 1 14-7 14
3 «Торпедо-ВУФК» Миколаїв 7 4 0 3 8-8 12
4 ФК «Маріуполь» 7 3 2 2 13-7 11
5 «Зірка» Кропивницький 7 3 2 2 18-13 11
6 «ДЮСШ-11» Чорноморець Одеса 7 3 0 4 9-13 9
7 СДЮШОР Миколаїв Миколаїв 7 2 1 4 8-17 7
8 «Арсенал» Харків 7 2 1 4 11-22 7
9 «Азовсталь» Маріуполь 7 1 3 3 12-14 6
10 «Інтер» Дніпро 7 1 2 4 11-13 5

 

Перша ліга, 6-я група, 22 жовтня

U-15

ДЮСШ-5 «Динамо» (Миколаїв) — «Освіта» (Херсон) — 1:2.

Арбітри: А. Мальований (Одеса), А. Щирський (Миколаїв), Л. Тараненко (Миколаївська обл.). Спостерігач арбітражу: П. Винарський (Миколаїв).

Голи: Попов (45) — Зильберг (40), Бабенко (60 — автогол).

 

«Кристал» (Херсон) — ДЮСШ-3 (Миколаїв) — 5:0.

Арбітри: Д. Яремчук (Одеса), С. Шишковський, М. Душеіна. Спостерігач арбітражу: І. Пшик (усі — Херсон).

# Клуб І В Н П М’ячi Очки
1 «Освіта» Херсон 7 7 0 0 24-4 21
2 «ДЮФК» Чорноморець Одеса 7 5 1 1 18-8 16
3 «ДЮФК» Атлетик Одеса 7 4 2 1 11-5 14
4 «ФСК» Іллічівець 7 4 1 2 12-7 13
5 «Кристал» Херсон 7 4 0 3 14-10 12
6 «ДЮСШ-3» Миколаїв 7 2 1 4 7-19 7
7 ФК «Одеса» Одеса 6 2 0 4 8-8 6
8 «Юність-Умань» Умань 6 1 1 4 8-21 4
9 ДЮСШ Овідіополь 7 1 0 6 4-14 3
10 «ДЮСШ-5» Динамо Миколаїв 7 0 2 5 2-12 2

 

U-17

ДЮСШ-5 «Динамо» (Миколаїв) — «Освіта» (Херсон) — 0:0.

Арбітри: А. Мальований (Одеса), А. Щирський (Миколаїв), Л. Тараненко (Миколаївська обл.). Спостерігач арбітражу: П. Винарський (Миколаїв).

 

«Кристал» (Херсон) — ДЮСШ-3 (Миколаїв) — 1:1.

Арбітри: Д. Яремчук (Одеса), С. Шишковський, М. Душеіна. Спостерігач арбітражу: І. Пшик (усі — Херсон).

# Клуб І В Н П М’ячi Очки
1 ФК «Одеса» Одеса 6 6 0 0 19-1 18
2 «ДЮСШ-3» Миколаїв 7 5 1 1 18-5 16
3 «Юність-Умань» Умань 6 4 1 1 13-5 13
4 «Кристал» Херсон 7 2 5 0 8-4 11
5 ДЮСШ Овідіополь 7 3 1 3 16-15 10
6 «ФСК» Іллічівець 7 3 1 3 9-11 10
7 «ДЮФК» Чорноморець Одеса 7 2 1 4 5-11 7
8 «Освіта» Херсон 7 1 2 4 7-15 5
9 «ДЮСШ-5» Динамо Миколаїв 7 0 2 5 3-17 2
10 «ДЮФК» Атлетик Одеса 7 0 2 5 2-16 2
Запись опубликована автором Вадим Серый в рубрике Турниры.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*