Фінальне засідання Комітету ФФУ з атестації футбольних клубів

У Будинку футболу під керівництвом першого віце-президента Федерації футболу України Сергія Стороженка відбулося фінальне засідання сезону 2012/2013 Комітету ФФУ з атестації футбольних клубів.

На порядку денному розглянуто чимало важливих питань. Спочатку були зачитані листи від клубів «Сталь» (Алчевськ) та «Олександрія», про те, що вони відмовляються від участі у змаганнях УПЛ сезону 2013/2014 рр.  Після цього було розглянуто питання відповідності «Буковині» вимогам та критеріям регламенту з атестації клубів прем’єр-ліги України. Заслухавши негативні звіти експертів комітету стосовно стану справ у буковинському клубі, а також урахувавши те, що «Буковина» не подавала заявку на отримання атестату для футбольних клубів прем’єр-ліги України, вирішено видати клубу атестат, який дає право участі у всеукраїнських футбольних змаганнях з футболу серед професіональних команд клубів ПФЛ України сезону 2013/2014 рр.

Далі розглянуті питання, що стосувалися відповідності вимогам та критеріям регламенту з атестації клубів прем’єр-ліги України «Говерли» (Ужгород) та «Металурга» (Запоріжжя). Стосовно «Говерли» у членів комітету було декілька зауважень, що стосувалися інфраструктури стадіону та фінансового критерію клубу. Так наприклад, у клубу ще існує невелика заборгованість перед гравцями та екс-гравцями команди. Комітетом було визначено термін — 14 липня — на усунення цих недоліків. Віце-президент ужгородської команди Олександр Шуфрич запевнив присутніх, що до встановленого строку закриють всі проблемні питання на які було вказано сьогодні. Після цього члени комітету одностайно проголосували за те, щоб видати атестати для участі у змаганнях футбольним клубам «Говерла» (Ужгород) та «Металург» (Запоріжжя).

Крім того, у ході зустрічі підведенні підсумки атестації аматорських футбольних клубів «Оболонь-Бровар» (Київ) та «Енергія» (Миколаїв), як претендентів на отримання атестату, який надає право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед професіональних команд клубів ПФЛ України спортивного сезону 2013/2014 рр.  Заслухавши інформацію від відповідального за атестацію футбольних клубів Сергія Задірана, про стан справ у цих клубах, члени комітету проголосували за те, щоб видати їм атестати. Якщо до столичного ФК «Оболонь-Бровар» зауважень не було, то команді з Миколаєва потрібно буде попрацювати над приведенням всіх критеріїв у норму, особливо це стосується адміністративно-кадрового сегменту. За дорученням Сергія Стороженка вирішено відрядити до Миколаєва спеціаліста комітету для вирішення проблемних питань клубу на місці.

Негативний експертний висновок щодо стану справ отримала ялтинська «Жемчужина», яку позбавили атестату. Проте керівництво клубу має 5-денний термін для подання апеляції на це рішення.

Зберіг статус професіонального клубу і білоцерківський «Арсенал». «Канонірам» необхідно до 26 червня виправити правовий критерій.

Прес-служба ФФУ

 

Запись опубликована автором Вадим Серый в рубрике Новости.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*