ЗАХІД

Календар ігор

Чемпіонату Миколаївської області з футболу 2017 року

Перший етап

ЗАХІД

Команда Тренер Телефон
1 МФК Первомайськ Флакей Микола 0667291717
2 СПрАТ «Україна»  (Мостове, Доманівський р-н) Сорочан Геннадій 0958616733
3 Доманівка Шевцов Олександр 0662297974
4 Олександрівка (Вознесенський р-н) Бензар Микола 0983392300
5 Агрономія (Арбузинський р-н) Спотар Ігор 0675173469
6 КБК (Прибужжя, Доманівський р-н) Гунівенко Олександр 0991847261

1 тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
1 29.04.СБ 15.00 Первомайськ МФК Первомайськ — КБК 16:5 
2 30.04.НД 16.00 Мостове СПрАТ «Україна» — Агрономія 0:6 
3 ПЕРЕНОС      Доманівка — Олександрівка  

2 тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
4 6.05.СБ   15.00 Прибужжя  КБК — Олександрівка 0:2 
5 6.05.СБ   15.00 Первомайськ  МФК Первомайськ — СПрАТ «Україна» 6:3 
6 7.05.НД  16.00  Агрономія  Агрономія — Доманівка 5:0 

3 тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
7 13.05.СБ 15.00  Мостове  СПрАТ «Україна» — КБК 3:2 
8 13.05.СБ   11.00 Доманівка  Доманівка — МФК Первомайськ 2:6 
9 14.05.НД   16.00 Олександрівка  Олександрівка — Агрономія 2:5 

4 тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
10 20.05.СБ  16.00   Прибужжя КБК — Агрономія 0:4 
11 20.05.СБ  17.00  Мостове  СПрАТ «Україна» — Доманівка 0:0 
12 20.05.СБ  14.00  Первомайськ  МФК Первомайськ — Олександрівка 8:2 

5 тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
13 27.05.СБ  16.00  Доманівка  Доманівка — КБК 3:1 
14 27.05.СБ  16.00  Олександрівка  Олександрівка — СПрАТ «Україна» 2:1 
15 28.05.НД 15.00  Агрономія  Агрономія —  МФК Первомайськ 0:4 

6 тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
16 3.06.СБ 13.00  Прибужжя КБК — МФК Первомайськ 1:9 
17 3.06.СБ 17.00  Агрономія Агрономія — СПрАТ «Україна» 3:0 
18 3.06.СБ   16.00 Олександрівка  Олександрівка — Доманівка 2:1 

7 тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
19 10.06.СБ 16.00  Олександрівка Олександрівка — КБК 5:0 
20 10.06.СБ 11.00  Мостове СПрАТ «Україна» — МФК Первомайськ 1:6 
21 10.06.СБ   16.00 Доманівка  Доманівка — Агрономія 2:5 

8 тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
22 17.06.СБ 16.00  Прибужжя КБК — СПрАТ «Україна» 2:2 
23 17.06.СБ  16.00  Первомайськ  МФК Первомайськ — Доманівка 6:0 
24 17.06.СБ 17.00  Агрономія Агрономія — Олександрівка 1:3 

9 тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
25 24.06.СБ 15.00  Агрономія Агрономія — КБК 7:1 
26 24.06.СБ  17.00  Доманівка  Доманівка — СПрАТ «Україна»  2:3
27 24.06.СБ 16.00  Олександрівка Олександрівка — МФК Первомайськ  1:5

Резервний тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
3 1.07.СБ   Доманівка  Доманівка — Олександрівка  

10 тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
28 8.07.СБ    Прибужжя  КБК — Доманівка  
29 8.07.СБ   Мостове СПрАТ «Україна» — Олександрівка  
30 1.07.СБ   Первомайськ МФК Первомайськ — Агрономія  

  Голова комітету з проведення змагань: – Пономаренко Ігор Миколайович (067-7472707, 063-6032626, e-mail: ffmo@i.ua)