ЦЕНТР

Календар ігор

Чемпіонату Миколаївської області з футболу 2017 року

Перший етап

ЦЕНТР

Команда Тренер Телефон
1 Ольгопіль (Єланецький р-н) Василевський Леонід 0631970161
2 Вікторія (Єланець) Бойчук Олександр 0978463408
3 Сокіл (Вознесенськ) Карпов Володимир 0682736812
4 Легіон (Нова Одеса) Миндру Сергій 0975228407
5 Автолокомотив (Южноукраїнськ) Недяк Олег 0675177513
6 Аграрник (Широколанівка, Веселинівський р-н) Волощук Юрій 0985092163

1 тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
1 30.04.НД 12.00 Ольгопіль Ольгопіль — Аграрник 1:1 
2 29.04.СБ 12.00 Єланець Вікторія — Автолокомотив 0:3 
3 29.04.СБ 15.00 Вознесенськ Сокіл — Легіон 3:2 

2 тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
4 6.05.СБ 12.00  Широколанівка Аграрник — Легіон 1:1 
5 6.05.СБ 12.00 Ольгопіль Ольгопіль — Вікторія 3:0 
6 6.05.СБ  12.00 Южноукраїнськ Автолокомотив — Сокіл 1:0 

3 тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
7 14.05.НД  16.00 Єланець Вікторія — Аграрник 0:2 
8 14.05.НД 15.00  Вознесенськ Сокіл — Ольгопіль 1:0 
9 13.05.СБ 15.00  Нова Одеса Легіон — Автолокомотив 0:2 

4 тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
10 20.05.СБ 15.00  Широколанівка Аграрник — Автолокомотив 1:2 
11 ПЕРЕНОС   Єланець Вікторія — Сокіл  
12 20.05.СБ  14.30 Ольгопіль Ольгопіль — Легіон 0:0 

5 тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
13 28.05.НД 15.00  Широколановка Аграрник  Сокіл 0:1 
14 27.05.СБ 14.00  Нова Одеса Легіон — Вікторія 7:2 
15 ПЕРЕНОС   Южноукраїнськ Автолокомотив — Ольгопіль  

6 тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
16 3.06.СБ 15.00  Широколанівка Аграрник — Ольгопіль 3:0тех 
17 перенос   Автолокомотив — Вікторія (+:-) 
18 3.06.СБ 14.00  Нова Одеса Легіон — Сокіл 0:0 

7 тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
19 10.06.СБ 14.00  Нова Одеса Легіон — Аграрник 3:7 
20 10.06.СБ 12.00  Єланець Вікторія — Ольгопіль 3:3 
21 10.06.СБ 17.00  Вознесенськ Сокіл — Автолокомотив 2:2 

8 тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
22 17.06.СБ 15.00  Широколанівка Аграрник — Вікторія 5:2 
23 18.06.НД 14.00  Ольгопіль Ольгопіль — Сокіл 2:1 
24       Автолокомотив — Легіон 3:0тех 

9 тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
25 ПЕРЕНОС Автолокомотив — Аграрник  
26 24.06.СБ 16.00  Вознесенськ Сокіл — Вікторія 7:1 
27 Легіон — Ольгопіль 0:3тех 

Резервний тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
4тур 1.07.СБ   Єланець Вікторія — Сокіл  
5тур 1.07.СР   Южноукраїнськ Автолокомотив — Ольгопіль  
6тур   Автолокомотив — Вікторія +:-
9тур 8.07.СБ Южноукраїнськ Автолокомотив — Аграрник  

 

10 тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
28 15.07.СБ   Вознесенск Сокіл  Аграрник  
29 Вікторія — Легіон +:- 
30 15.07.СБ   Ольгопіль Ольгопіль — Автолокомотив  

  Голова комітету з проведення змагань: – Пономаренко Ігор Миколайович (067-7472707, 063-6032626, e-mail: ffmo@i.ua)