ПІВДЕНЬ

Календар ігор Чемпіонату Миколаївської області з футболу 2017 року

Перший етап

ПІВДЕНЬ

Команда Тренер Телефон
1 Укр-Нива-Бразіл (Березанка) Чапчай Ігор 0978802258, 0505456011
2 Строй КА     (Миколаїв) Кузьмін Олександр 0939920300, 0503941049
3 Колос    (Снігурівський район) Артюшенко Олександр 0634309072, 0666284005
4 Інгулець    (Снігурівка) Косей Владимир 0677963171, 0505311680
5 Майський        (Очаків) Рудинський Віталій 0933453626
6 Мілан           (Миколаїв) Чаленко Олександр 0688254473

1 тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
1 перенос      Укр-Нива-Бразіл – Мілан  
2 перенос      Строй КА – Колос  
3 30.04.ВС 18.00 Миколаїв (ЦМС) Інгулець – Майський 2:1 

2 тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
4 перенос      Мілан – Майський  
5 7.05.НД  16.00  Березанка  Укр-Нива-Бразіл – Строй КА 3:0 
6 6.05.СБ 16.00  Снігурівка Колос – Інгулець 0:0 

3 тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
7 14.05.НД  18.00 Миколаїв (ЦМС) Інгулець – Укр-Нива-Бразіл 4:0 
8 13.05.СБ 16.00  Очаків Майський – Колос 2:1 
9 14.05.НД  16.00  Миколаїв (ЦМС)  Строй КА –  Мілан 1:2 

4 тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
10 21.05.НД  16.00  Миколаїв (ЦМС)  Мілан – Колос 1:3 
11 21.05.НД   18.00 Миколаїв (ЦМС)  Строй КА – Інгулець 0:4 
12 21.05.НД  16.00 Березанка Укр-Нива-Бразіл – Майський 1:0 

5 тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
13 28.05.НД  18.00  Миколаїв (ЦМС)   Інгулець – Мілан 4:1 
14  28.05.НД  16.00 Очаків  Майський – Строй КА 1:1 
15 27.05.СБ  16.00 Новопетрівка Колос – Укр-Нива-Бразіл 1:3 

6 тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
16 4.06.НД  16.00  Миколаїв (ЦМС)   Мілан – Укр-Нива-Бразіл 1:3 
17 3.06.СБ  16.00  Снігурівка  Колос – Строй КА 3:1 
18 3.06.СБ 18.00  Очаків Майський – Інгулець 1:0 

7 тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
19 10.06.СБ  18.00  Очаків  Майський – Мілан 0:4 
20 Строй КА – Укр-Нива-Бразіл 0:3тех 
21 11.06.НД 17.00  Зоря(иск) Інгулець – Колос 5:1 

8 тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
22 17.06.СБ 16.00  Березанка Укр-Нива-Бразіл – Інгулець 0:4 
23 17.06.СБ 16.00  Новопетрівка Колос – Майський 2:0 
24 Мілан – Строй КА  3:0тех 

9 тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
25  24.05.СБ    Снігурівка Колос – Мілан 3:0 
26 Інгулець – Строй КА 3:0тех 
27 25.06.НД 16.00  Очаків Майський – Укр-Нива-Бразіл 1:1 

РЕЗЕРВНИЙ ТУР 

Дата Час Стадіон Команди Рах
1 28.06.СР 18.00  Березанка  Укр-Нива-Бразіл – Мілан  
2 Строй КА – Колос -:+ 
4 9.07.НД   Миколаїв (ЦМС)   Мілан – Майський  

10 тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
28 2.07.НД  18.00  Миколаїв (ЦМС)   Мілан – Інгулець  
29 Строй КАМайський -:+ 
30 Березанка Укр-Нива-Бразіл – Колос +:- 

  Голова комітету з проведення змагань: – Пономаренко Ігор Миколайович (067-7472707, 063-6032626, e-mail: ffmo@i.ua)