МФК «Первомайськ» готовий до продовження сезону в чемпіонаті України

У березні команда стала до тренувань на відкритому повітрі. І вже в середині місяця відбулися перші контрольні матчі. Тренерський штаб зробив висновки після першого кола, зокрема, були намічені плани щодо посилення складу. Так, тренери визначилися з найбільш проблемними позиціями, які вимагають появи на них якісних виконавців.

В рамках підготовки МФК «Первомайськ» взяв участь в турнірі «Київська весна», в рамках якого зіграв зі столичним «Арсеналом». Цей колектив укомплектований виконавцями, в основному орендованими з донецького «Шахтаря» і виступає в прем’єр-лізі (U-19).

У стартовому складі МФК «Первомайськ» вийшли Чоларія, Івженко, Багнюк (к), Курятник, Климко, Чаус, Федорченко, Соломонов, Титомир, Щербина і Славінський.

Відразу варто відзначити кілька важливих моментів, перш за все, радує повернення Сергія Федорченко. Крім того, команда поповнилася досвідченим Костянтином Чаусом з «Суднобудівника», також з Миколаєва прийшов Дмитро Соломонов. Появу цих гравців тренерський штаб називає дуже вдалою подією. Також з Врадіївки разом з Федорченко прийшов досвідчений універсал Євген Рябченко, але він до Києва поїхати не зміг.

Молодь з Києва відразу пішла вперед і вже після першого ж кутового скористалася помилкою воротаря та захисника і відкрили рахунок. Буквально через 2 хвилини його зрівняв Соломонов, а ще через кілька хвилин він оформив дубль і вивів первомайців вперед. До 15-й хвилині МФК «Первомайськ» вів у рахунку вже 3:1. Після подачі зі штрафного головою забив Чаус.

В цілому, гра була рівною, господарі поля атакували, гості грали на досвіді, але не дивлячись на це, пропустили на рівному місці. Після помилки захисту кияни скоротили відставання до мінімуму. На 30-й хвилині Климко забив в ворота господарів поля четвертий м’яч, але первомайці отримали гол у роздягальню і на перерву пішли з мінімальною перевагою над суперником.

У другому таймі на поле замість Чоларія, Титомира, Соломонова, Щербини і Славинського вийшли Коломієць, Панібратець, Савін (усі — Кропивницький, на перегляді), Гунніков (Київ, на перегляді) та Д. Флакей.

Гра показала, що стартовий склад був куди більш боєздатним і ефективним. Як наслідок, на 75-й хвилині кияни зрівняли рахунок. Проте, тренерський штаб МФК «Первомайськ» оцінив гру підопічних задовільно, адже це тільки перший матч після зимової перерви.

Вже за тиждень в Білій Церкві первомайці зіграли ще один контрольний матч, на цей раз суперником був юнацький склад донецького «Олімпіка». Тренерський штаб провів істотну ротацію складу з метою переглянути відразу декількох гравців. Матч, аналогічно першої грі, завершився в нічию — 2:2. У складі первомайців двічі відзначився Пацюк.

В цілому, ходом підготовки тренери МФК «Первомайськ» задоволені і сподіваються, що до першого офіційного поєдинку колектив підійде в повній боєготовності. Нагадаємо, згідно з календаря, перший матч у весняній частині першості України МФК «Первомайськ» проведе 8 квітня на виїзді з сімферопольською «Таврією», яка нині базується в Херсонській області.

Запись опубликована автором Вадим Серый в рубрике Турниры.