Миколаївські арбітри на зборах в Туреччині. Перший та другий день. Відео

Два представника міста Миколаєва, Володимир Міланич та Андрій Єремєєв, разом з рефері української Прем’єр-ліги в Туреччині продовжують готуватися до другої частини сезону.

Другий день навчально-тренувальних зборів українських арбітрів розпочався з ранкового тренування, де рефері під наглядом інструкторів виконували різноманітні вправи на координацію та рухливість. Погода на узбережжі Середземного моря сприяла заняттю, яке пройшло у піднесеному настрої та із завзяттям.

Далі на арбітрів чекало теоретичне заняття, яке відкрив голова Комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі. У своєму короткому виступі він подякував Федерації футболу України та українській Прем’єр-лізі за організацію збору та за надану можливість запросити інструктора ФІФА Джованні Стеванато. Голова комітету арбітрів окреслив плани на збір і попросив присутніх бути зібраними та серйозно підходити до занять як на полі, так і під час теорії, адже це стане гарним підґрунтям у підготовці до старту у весняній частині сезону. Лучано Лучі також акцентував увагу на необхідному для суддів знанні англійської мови: «Тим, хто в перспективі планує стати арбітром міжнародної категорії, потрібно знати англійську мову. Тому що зараз ФІФА та УЄФА проводять екзамени на знання англійської». На завершення Лучано Лучі відзначив, що протягом збору проведе індивідуальні бесіди з усіма рефері.

Задля цього для слухачів приготували низку відеонарізок із цікавими для арбітражу ігровими епізодами. Під час бурхливої дискусії присутні могли викласти та аргументувати своє бачення кожного моменту.

У свою чергу асистенти разом зі Джованні Стеванато проаналізували всі аспекти визначення та покарання за положення «поза грою». Відзначимо, що у понеділок одразу 24 арбітри були залучені до роботи на п’яти контрольних поєдинках.

https://ffu.ua/article/32673

Запись опубликована автором Игорь Пономаренко в рубрике Новости.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*