Перший заступник голови Федерації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний взяв участь в обласній нараді фахівців фізичного виховання

На базі обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведена нарада керівників, викладачів та учителів фізичного виховання професійно-технічних, загальноосвітніх та інтернатних навчальних закладів, методистів з фізичного виховання районних методичних кабінетів відділів та управлінь освіти райдержадміністрацій (міських рад) та об’єднаних територіальних громад, голів методичних об’єднань учителів фізичної культури, директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

З привітальним словом до учасників звернувся начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Кулішов. Він підвів підсумки роботи за 2016-2017 навчальний рік, прозвітував про спортивні здобутки учнівської та студентської молоді у всеукраїнських та міжнародних заходах, окреслив основні напрямки виховної роботи щодо реалізації завдань фізичного виховання та зміцнення здоров’я учнівської молоді.
Також в нараді взяли участь перший заступник голови Федерації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Василь Шуляр та директор Миколаївського вищого училища фізичної культури Олександр Мельниченко, які виступили з промовами щодо тісної співпраці заради загальної справи.

Фахівці обласного відділення Ніна Гаєвська та Надія Маляран у своїх виступах підвели підсумки спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи загальноосвітніх, інтернатних та професійно-технічних навчальних закладах за 2016-2017 навчальний рік.
Після основної частини заходу відбулося нагородження призерів обласних спортивно-масових заходів та кращих фахівців з фізичного виховання навчальних закладів освіти.
По завершенню церемонії нагородження нарада продовжилась по секторах, де були обговорені календарні плани спортивно-масових заходів на наступний навчальний рік, визначено види спорту, терміни та місця проведення обласних спартакіад, обговорено основні проблеми фізичного виховання та спорту в навчальних закладах та шляхи реалізації змісту виховання.
Миколаївське обласне відділення висловлює подяку першому заступнику голови Федерації футболу Миколаївської області Олександру Пасічному та директору МОІППО Василю Шуляру за надання практичної допомоги в проведенні обласної наради.

Олександр Пасічний та голова комітету з проведення змагань обласної федерації футболу Ігор Пономаренко також брали участь в нараді з директорами дитячо-юнацьких спортивних шкіл області, в яких культивується футбол. Були обговорені питання взаємодії та спільної роботи з розвитку народної гри, проведення обласних та районних змагань серед учнів шкіл та інших навчальних закладів, підготовка арбітрів, освітлення турнірів в засобах масової інформації тощо.

***

Кореспондент відділу футболу ФФМО В. М. Сірий

електронна пошта: ffgnik@meta.ua

телефони: 097-744-31-86 099-491-20-98 063-512-49-76

Запись опубликована автором Вадим Серый в рубрике Новости.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*