Результаты первенства Николаевской области среди детей по футзалу

После зимних праздников юниоры снова вышли на поле бороться за очки в чемпионате. Было ясно видно, что дети соскучились за любимым делом и отдали все свои силы на матчах.

Результаты игрового дня:

Группа А

КДЮСШ Сухой Еланец 1:4 Интернат (Очаков)

ДЮСШ Спартак 4:2 КДЮСШ Сухой Еланец

ДЮСШ Степовое -1 5:2 ДЮСШ Спартак

Дионисий (Вознесенск) 8:4 ДЮСШ -3

Группа Б

МДЮСШ (Новая Одесса) 1:5 ФК Укр-Нива (Березанка)

ДЮСШ Степовое-2 3:7 КДЮСШ Колос (Еланец)

НОК КДЮСШ-1 ДЮСШ-3 4:3 Надія ДЮСШ (Березнеговатое)

Все дети очень старались на поле, борясь за победу и за каждый гол до последних секунд. Важную победу одержала команда «Укр – Нива» (Березанка). Благодаря победе над командой «МДЮСШ (Новая Одесса)»  они закрепились на второй строке в турнирной таблице.

Послематчевый комментарий тренера команды «Укра-Нива» Игоря Чапчая:

«Будь яка перемога завжди важлива для команди, а особливо для юних футболістів. Після перемог в них завжди гарний настрій, є натхнення далі грати і це головне! Про гру можу сказати таке. З перших до останніх хвилин ми контролювали гру, суперник моло загрожував нашим воротам. Така гра і розхолоджувала в першому таймі, було не багато комбінаційної гри, хоча і були забиті голи. В другому таймі стали краще грати в комбінаційний футбол, після чого забили гарні голи, але саме у цій грі повинні були грати краще. В суперників хочу відмітити декількох швидких гравців, які турбували наш захист. В команді окремо виділяти нікого не буду, всі грали добре. Ціль у нас одна- щоб хлопці грали у футбол займаючись своєю улюбленою справою!!!! Доречі, хочу відмітити, що  ця команда три роки  грає у футзал з дорослими у нас в районі, тому у нас є деякий досвід. Хочу подякувати ФФМО за організацію цього турніру в зимовий період. Хлопці мають можливість грати!»

Запись опубликована автором Анастасия Мехедова в рубрике Футзал.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*