У Києві відбувся семінар-навчання для жінок-арбітрів та асистентів арбітра

В урочистому відкритті семінару у Будинку футболу взяли участь керівник Комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі та перший заступник голови Комітету жіночого футболу національної асоціації Василь Заброда, що закликали присутніх до інтенсивної роботи та невпинного самовдосконалення.
— Вперше в Комітеті арбітрів ФФУ було створено окремий напрямок, пов’язаний з арбітражем в жіночому футболі. Раніше мало приділяли цьому уваги. Ви — перші ластівки, і вам є на кого рівнятися. Це і Катерина Монзуль, і Наталія Рачинська. Про рівень арбітражу наших дівчат говорять їх призначення на вирішальні матчі жіночої Ліги чемпіонів, чемпіонату світу та Олімпійських ігор. Вірю, що ті люди, які працюють у нас сьогодні в арбітражі, здатні підготувати гідне підростаюче покоління — фахівців високого рівня, — висловив впевненість Василь Заброда.

У свою чергу, Лучано Лучі виокремив необхідне знання арбітрами англійської мови: — Для того, щоб бути арбітром міжнародної категорії, потрібно знати англійську мову. Це обов’язкова норма.

В семінарі взяла участь Ірина Голіяк з міста Миколаєва.
У перший день навчання на представниць прекрасної статі чекало тестування з Правил гри, складання відеотесту та теоретичні заняття, що стосувалися низки важливих для арбітражу ситуацій.  Наступного дня представниці футбольної Феміди, окрім перегляду відеоматеріалів з подальшою дискусією щодо цікавих для арбітражу епізодів, перевірили свої фізичні кондиції, склавши тест ФІФА.

Запись опубликована автором Вадим Серый в рубрике Новости.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*