Учёт дисциплинарных санкций в Чемпионате города и Любительской лиге

 ( по состоянию на  26  мая 2014 года )

Просьба к представителям команд! Внимательно следите за накопительными ЖК. После 4-х ЖК игрок должен пропустить один матч. Представителям команд: Автомобилист, Такси 15-44, Водник-Октябрьск, ЛИЯ, Темвод — у вас есть футболисты получившие 3 ЖК. Проверяйте технические данные после каждого матча на сайте.

Фамилия, Имя Команда Датавынесения Кол-во игр Осталось пропустить игр
Рябченко Виталий Весняное 15.05 – Кр.К 1+2усл 0 (2 условно)
Григоращенко Максим Николаев U-17 14.05 – Кр.К 1+2усл 0 (2 условно)
Мигуш Андрей ЛИЯ 18.05 – Кр.К 5 игр 4
Тихомиров Николай Порт Элеватор 16.05 (после матча) 5 игр 4
Пономарёв Александр Баловное 22.05 – Кр.К 1 игра 1 (30.05)
Рудик Марк Такси 15-44 20.05 – 2ЖК 1 игра 1 (3.06)
Ханжиев Юрий Юность-Варус 21.05 – Кр.К 1+2усл 1 (2 условно)
Кравченко Антон ЛИЯ 24.05 – накопит. 4ЖК 1 1 (31.05)

(Выписка с Регламента)

Стаття 33. Облік дисциплінарних санкцій, застосованих арбітром

1. У разі застосування арбітром дисциплінарних санкцій в вигляді жовтих карток отриманих футболістом у матчах різних змагань ( чемпіонату та кубку) їх облік ведеться окремо.

2. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік карток, отриманих футболістами, і несе за це відповідальність.

3. Дві жовті картки, отримані в одному матчі, прирівнюються до вилучення. У такому випадку футболіст підлягає відстороненню на один матч без рішення Комітету, раніше отримані попередження не анулюються.

4. За червону картку, отриману за фол «останньої надії», футболіст підлягає відстороненню на один матч.  Відсторонення відбувається у змаганнях, в яких була отримана червона картка, без рішення  КДК.

5. Футболіст підлягає відстороненню на один матч за кожні 4 жовті картки. Відсторонення здійснюється автоматично без рішення КДК

6. Футболіст, який отримав червону картку, не має права брати участь в офіційних матчах до рішення КДК та закінчення терміну його відсторонення. Термін дії відсторонення футболіста від участі в матчах розпочинається з моменту вилучення футболіста з поля. Не залежно від того, в якому змаганні футболіст отримав червону картку, він не приймає участь в тій кількості офіційних матчів, яку визначить КДК.

7. Футболіст, який не отримав червону картку, але здійснив порушення, що не відображено в Рапорті арбітра, має право брати участь у матчах до рішення КДК.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*