Учёт дисциплинарных санкций в зимнем первенстве города Николаева

( по состоянию на  27 февраля 2015 года )

Фамилия, Имя Команда Дата вынесения Кол-во игр Осталось пропустить игр
Мовчан Максим Сокол 25.01.15 – 2ЖК 5 игр 1
Голиков Сергей Варус 31.01.15 – Кр.К 3+2усл 1+1 усл
Антонюк Максим Красноармейское 21.02.15 – Кр.К 1+1усл 1(01.03) +2 усл
Тищенко Алексей Скиф-Центр 22.02 – накопительная 4ЖК 1 игра 1 (1.03)

Учёт дисциплинарных санкций в зимнем первенстве города Николаева: 2 комментария

 1. Игорь

  Мовчан же получил дисквалификацию в чемпионате, а уже кубок. как я понимаю это два разных турнира! и дисквалификация должна оставаться в чемпионате!

  1. Игорь Пономаренко Автор записи

   Выписка с Регламента:
   Стаття 33. Облік дисциплінарних санкцій, застосованих арбітром
   1. У разі застосування арбітром дисциплінарних санкцій в вигляді жовтих карток отриманих футболістом у матчах різних змагань ( чемпіонату та кубку) їх облік ведеться окремо.
   2. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік карток, отриманих футболістами, і несе за це відповідальність.
   3. Дві жовті картки, отримані в одному матчі, прирівнюються до вилучення. У такому випадку футболіст підлягає відстороненню на один матч без рішення Комітету, раніше отримані попередження не анулюються. Відсторонення відбувається у змаганнях, в яких була отримана червона картка, без рішення КДК.
   4. За червону картку, отриману за фол «останньої надії», футболіст підлягає відстороненню на один матч. Відсторонення відбувається у змаганнях, в яких була отримана червона картка, без рішення КДК.
   5. Футболіст підлягає відстороненню на один матч за кожні 4 жовті картки. Відсторонення здійснюється автоматично без рішення КДК.
   6. Футболіст, який отримав червону картку, не має права брати участь в офіційних матчах до рішення КДК та закінчення терміну його відсторонення. Термін дії відсторонення футболіста від участі в матчах розпочинається з моменту вилучення футболіста з поля. Не залежно від того, в якому змаганні футболіст отримав червону картку, він не приймає участь в тій кількості офіційних матчів, яку визначить КДК.
   7. Футболіст, який не отримав червону картку, але здійснив порушення, що не відображено в Рапорті арбітра, має право брати участь у матчах до рішення КДК.
   8. Не проведений з будь-якої причини матч Чемпіонату, Кубку або Суперкубку не враховується в кількість матчів, які футболіст повинен пропустити у зв’язку з відстороненням від участі в матчах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*