Всеукраинский финал

Сегодня в Одессе команда «Футбольный клуб» проиграла первую игру со счетом 2:5 «Динамовцу» из Житомира. Первый гол забили наши игроки. Затем отличился Аляксин. К сожалению короткая скамейка (всего один запасной) не позволила на большом поле показать все свои бойцовские качества. Следующая игра с «Спортлидер» (Хмельницкий) Чтобы пройти в следующий тур необходимо выигрывать с разницей в 4 мяча. Желаем удачи нашим землякам.

Запись опубликована автором Бобров Александр в рубрике Футзал.

Всеукраинский финал: 3 комментария

1. Бобров Александр Автор записи

Второй день Всеукраинского финала
    Спротлидер-ФК 4:3 три гола на счету Кирилла Маркитана
    КРИПТО (Желтые воды)-ФК 2:7 (кто забил у наших пока данных нет)
    Таким образом Футбольный клуб пробился в следующую стадию Кубка. Завтра нужна только победа!

2. Бобров Александр Автор записи

10.00 ФК (Николаев) — Таможенник (Измаил) 3-3, по пенальти 3-4 (Куянов, 7′, Маркитан, 6′, 14′ — Терзи, 24′, Шиманец, 30′, автогол, Семененко, 34′)

Заключний ігровий день відкрив півфінал першої ліги між командою з оригінальною назвою «ФК» і «Митником». Як це часто буває в ранкових матчах, команди довго запрягали, але швидко поїхали. Правда «поїхали» тільки миколаєвці. На 6-й хвилині Маркітан як в більярді низом від стійки низом забив перший гол. Ізмаїльці ще не встигли зрозуміти що пропустили, як довелося вдруге виймати м’яч з сітки. Після такого подвійного удару командам зазвичай необхідний певний час, щоб оговтатись – так було і тут. «ФКшники» суперника не жалкували і вирішили скористатися нагодою, коли «Митник» посипався. За 7-м хвилин Маркітан прибрав суперника і дівою з дуги відправив м’яч за призначенням – 3:0. На цьому цікаві події в першому таймі закінчились, зате у перерві на глядачів чекав сюрприз — група підтримки, що притаманно баскетболу, але не футзалу. Час ламати цю традицію.
    На 24-й хвилині Шиманець міг «закривати» гру, але пробив вище з 3-х метрів, а в наступній атаці Тамбіб і Терзі розіграли «стіночку», яку останній і завершив. «ФКшник» особливо не провалювалося, але номінальні гості майже все створене втілили у голи. На 30-й хвилині відбувся автоголШиманця. Миколаєвці резонно взяли тайм-аут, щоб заспокоїтись. Правда згодом все одно пропустили. ТриходівкаТерзі-Бутор-Семененко завершилася третім взяттям воріт. До кінця гри залишалося ще вдосталь часу і «ФК» був значно ближче до того, щоб забити 4-й гол. Серія пенальті почалася з двох поспіль порятунків воротаря. Наступний промах стався в останньому ударі серії для «ФК». Олександр Дядев хоч і пробив у кут, але зробив це слабенько, тож Зєнніков став справжнім героєм, адже він зумів відбити два удари в серії. Ізмаїльці створили справжній подвиг і продемонстрували свій дух за що їм честь, хвала і путівка в фінал.
    Впервые наша команда пробилась в соревнования такого уровня, заняв почетное третье место. Будем надеяться на следующий год, а пока поздравляем команду Александра Дядева и всех футболистов с хорошим почином. Ждем на родной земле.

3. Бобров Александр Автор записи

Федерация футзала Украины предложила на эти выходные команде занявшей второе место разыграть аналогичный Кубок в Ильичевске. Вороновка отказалась. Есть возможность поехать Слободке.