Збірна Заводського району міста Миколаєва — переможець XVII обласних спортивних ігор. Додано два ВІДЕО

У Миколаєві завершились фінальні змагання з футболу XVII обласних спортивних ігор загальноосвітніх навчальних закладів (головний арбітр Юрій Ковальчук).

У церемонії відкриття та закриття турніру прийняли участь начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіті і науки України Олександр Кулішов, перший заступник голови Федерації футболу Миколаївської області, голова Федерації футболу міста Миколаєва Олександр Пасічний та директор СК «Зоря»-«Машпроект» Віталій Барський.

Олександр Пасічний побажав учасникам змагань здоров’я та успіхів у спорті, а також вручив всім командам комплекти м’ячів, придбаним за рахунок особистих коштів.

 

Група А

Первомайськ — Благодатне — 6:0

Баштанська ОТГ — Вітовський р-н — 4:1

Первомайськ — Вітовський р-н — 3:0

Благодатне — Баштанська ОТГ — 0:8

Первомайськ — Баштанська ОТГ- 3:0

Вітовський р-н — Благодатне — 3:0

Група А п н п м о
1 Первомайськ 3 0 0 12-0 9
2 Баштанська ОТГ 2 0 1 12-4 6
3 Вітовський р-н 1 0 2 4-7 3
4 Благодатне 0 0 3 0-17 0

 

Група Б

Южноукраїнськ — Баштанській р-н — 6:1

Вознесенськ – Баштанській – 7:0

Вознесенськ — Южноукраїнськ — 0:1

Група Б п н п м о
1 Южноукраїнськ 2 0 0 7-1 6
2 Вознесенськ 1 0 1 7-1 3
3 Баштанській р-н 0 0 2 1-13 0

 

Група В

Березанський р-н — Заводський р-н — 0:2

Центральний р-н — Березанський р-н — 2:2

Центральний р-н — Заводський р-н — 2:3

Група В п н п м о
1 Заводський р-н 2 0 0 5-2 6
2 Центральний р-н 0 1 1 4-5 1
3 Березанський р-н 0 1 1 2-4 1

 

Фінал

Заводський р-н — Первомайськ — 2:0

Первомайськ — Южноукраїнськ — 0:0

Заводський р-н — Южноукраїнськ — 4:0

 

Фінал п н п м о
1 Заводський р-н 2 0 0 6-0 6
2 Первомайськ 0 1 1 0-2 1
3 Южнокураїнськ 0 1 1 0-4 1

Склад збірної Заводського району, яка представлятиме нашу область у фінальних змаганнях Ігор: Михайло Калитко, Влад Владов, Сергій Тюков, Едуард Яценко (усі — школа № 39), Микита Подвисоцький, Данило Гончаров (обидва — економічний ліцей № 2), Богдан Пасічний (школа № 22), Віталій Горячов (школа № 31), Дмитро Алємаскін (школа № 52), Юрій Переверзєв (школа № 57), Віталій Барладим (гімназія № 4), Євген Кабуцький (школа № 29) та Роман Маркін (школа № 18), тренер Володимир Чоботарьов.

***

Корреспондент отдела футбола ФФГН В. Н. Серый

электронная почта: ffgnik@meta.ua

телефоны: 097-744-31-86  099-491-20-98 063-512-49-76

Запись опубликована автором Вадим Серый в рубрике Турниры.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*